26.04.2014 OTWARCIE SEZONU KAJAKOWEGO 2014
14:0125.04.2014

Otwarcie Sezonu Kajakowego 2014

IMGP3167-300x225
Firma Sternik – Spływy  Kajakowe zaprasza na Oficjalne Otwarcie Sezonu Kajakowego 2014, które odbędzie się dn. 26 kwietnia br. Spływ kajakowy przebiegać będzie na rzece Wieprz, na trasie Łęczna – Zawieprzyce. Na mecie, na uczestników, czekać będzie gorąca grochówka i bigos, ognisko oraz … muzyka szantowa w wykonaniu zespołu Syndrom Beczki.  Wszystkie osoby zainteresowane spływem, jak również samą biesiadą przy muzyce na żywo proszone są o kontakt mailowy.  Z racji dużego zainteresowania imprezą w ubiegłych latach oraz ograniczenia ilościowego kajaków, będzie możliwość uczestniczenia w samej imprezie wieczornej (odpłatnie – cena podana poniżej). Firma Sternik Spływy Kajakowe w miarę możliwość oraz posiadanego zaplecza sprzętowego, pomoże w zorganizowaniu miejsca w kajaku. Impreza będzie miała charakter otwarty i skierowana jest do wszystkich chcących wziąć w niej udział.

JEŚLI MASZ OCHOTĘ NA SPŁYW I POSIADASZ WŁASNY SPRZĘT PŁYWAJĄCY (koniecznie bez silnika) RÓWNIEŻ ZAPRASZAMY. ZAGRA „SYNDROM BECZKI”  UMILAJĄC NAM CZAS Biesiadowania MUZYKĄ SZANTOWĄ.

 

SZCZEGÓŁY:
Termin: 26-04-2014
Trasa: Łęczna – Zawieprzyce (19 km)
Godzina zbiórki: 10:00 – ŁĘCZNA (ŁĄKA MOŚCISKA)
Koszt: 20zł/osoba (cena zawiera ognisko – bigos – grochówka – tańce przy muzyce na żywo)
UWAGA: Cena nie obejmuje miejsca w kajaku, każdy uczestnik spływu płynie na WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.  WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST DOKONANIE OPŁATY 20 ZŁ/OSOBA.
Koszty dodatkowe:

– nocleg w szkole 5 zł/osoba (własny materac / karimata + śpiwór)

– nocleg w szkole 15 zł/osoba (łózko )

OTWARCIE SEZONU KAJAKOWEGO 2014 ZA NAMI

I ZA NAMI FAJNE OTWARCIE SEZONU KAJAKOWEGO- BYŁO NAS ŁĄCZNIE OKOŁO 100 OSÓB- SPŁYW ZAKOŃCZYŁ SIĘ WSPÓLNYM OGNISKIEM I BIESIADOWANIEM PRZY MUZYCE SZANTOWEJ NA ŻYWO- POMIMO DESZCZYKU W PÓŹNIEJSZYCH GODZINACH TANCE BYŁY DO KOŃCA

DZIĘKI UCZESTNIKOM SPŁYWU
SZKOLE W ZAWIEPRZYCACH ZA GOŚCINĘ
ORAZ KAPELI SYNDROM BECZKI ZA GRANIE

 

FOTO OTWARCIE SEZONU KAJAKOWEGO

O NAS W MEDIACH

PANORAMA LUBELSKA